HAKKIMIZDA     İLETİŞİM     KATALOG     EN     BAYİ GİRİŞİ     SEPET    

Kullanım Şartları

Kullanım Şartları

 

KS Games, Onur Oyuncak Web Sitesi Kullanım Şartları

 

Sayın Kullanıcı,

KS Games Web Sitesi’ ne hoşgeldiniz,

Aşağıda “Kullanım Şartları” KS Games in, siz değerli müşterilerimize sunduğu bilgi ve hizmetlerin sağlanmasına ilişkin hükümleri belirtmektedir. KS Games Web sitesine giren ya da sitedeki formları dolduran her kullanıcı Kullanım Şartları’nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Kullanım Şartları

 

1. Burada yayınlanan metin, resimler, sesler, diğer tüm bilgiler ve dokümanlar, aksi belirtilmedikçe Onur Puzzle Oyuncak Ltd. Ştd ye aittir. Onur Oyuncak ın önceden yazılı izni alınmaksızın, kısmen veya tamamen kopyalanması, başka bir yerde yayımlanması yasaktır. KS Games marka işareti ve KS Games logosu, Onur Oyuncak Puzzle Ltd. Şti. nin tescilli ticari markalarıdır. 

2. KS Games web sitesinde yer alan her türlü bilgi, resim, açıklama ve haber kısaca "bilgi" sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde web sitesinde yer alan "bilgi" lerin hatalı olduğu ya da bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Kullanıcı, bilgileri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihai ve güvenilir enformasyonu, Onur Oyuncak Yetkilisinden temin etmekle yükümlü olduğunu ve web sitesinde yayınlanan bilgilerin güncel olmaması nedeniyle Onur Oyuncak’ ın herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.

3. İşbu "Web Sitesi Kullanım Koşulları", Onur Oyuncak tarafından site içeriğinde ilan edildiği tarihte yürürlük kazanır. Kullanıcılar, işbu sözleşme hükümlerini siteyi kullanmakla kabul etmiş olmaktadırlar. Bu sitede yer alan tüm ürün bilgiler, bu Internet sitesinin yayına alındığı tarihte en son elde edilen bilgiler doğrultusunda hazırlanmıştır. Onur Oyuncak dilediği zaman ve önceden hiçbir uyarı yayınlamaksızın bu sitede yer alan veya alacak olan bilgileri, formları ve içeriği değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. Site hizmetlerinden yararlanan ve siteye erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi, Onur Oyuncak tarafından işbu kullanım koşulları hükümlerinde yapılan her değişikliği, önceden kabul etmiş sayılmaktadır. Yazım hatalarından dolayı sorumluluk alınmaz.

4. Onur Oyuncak web sitesinin virüs ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkânlar dâhilinde tüm gerekli tedbirler alınmış olmakla birlikte, nihai güvenliğin sağlanması için kullanıcı, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdür. Bu çerçevede kullanıcı, Onur Oyuncak web sitesini kullanması nedeniyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından, siteyi kullanımı sırasında herhangi bir kişisel verisinin kötü niyetli 3. işiler tarafından ele geçirilmesi halinde doğabilecek maddi ve manevi zararlardan kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.

Onur Oyuncak, siteye erişilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan sorumlu değildir. Bu siteye ya da link verilen diğer web sitelerine erişilmesi ya da sitenin kullanılması ile kullanım/ziyaret sonucunda, doğabilecek her tür sorumluluktan, mahkeme ve diğer masraflar da dahil olmak üzere her tür zarar ve talep hakkından Onur Oyuncak ın ayrı kılındığı kabul edilmektedir.

5. Bu politika, T.C. yasalarına uygun olarak, hiçbir yasal tezada yer verilmeden yürütülecektir. Eğer bu politikanın herhangi bir maddesi, yasadışı, geçersiz ya da herhangi bir nedenden ötürü yasal açıdan uygulanamaz durumdaysa, o halde söz konusu madde bu politikadan çıkarılabilir sayılacak ve geriye kalan maddelerin geçerliliğini ve yasal açıdan uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

6. Kişisel bilgileriniz (Örneğin adınız, soyadınız, telefon numaranız, adresiniz,TC Kimlik numaranız, elektronik posta adresiniz, şirket unvanınız, şirket adresiniz, şirket vergi numaranız, müşteri numaranız.)  6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Yasasının hükümlerine uygun olarak tarafımızdan işlenecek ve bir veri tabanı üzerinde depolanacaktır. Bu veri koruma politikası sadece web sayfalarımıza uygulanır. Linkler aracılığıyla kendi sayfalarımızdan başka sayfalara bağlantı kurmanız halinde, uygulanan özel hayatın korunması politikası hakkında bilgi almak için lütfen ilgili sayfaların editörü ile temas kurun. Teknik nedenlerden dolayı, internet tarayıcınız tarafından şirketimize aktarılan veriler kayda alınır: Bu veriler; Tarayıcı tipi ve sürümü, İşletim sistemi, Başvuran URL (örneğin bizi ziyaret etmeye başladığınız özgün web sitesi), Ziyaret edilmiş web sitesi, Internet Protokol (IP) adresiniz.

Bu anonim veriler şirketimize ait internet sitesine göndermiş olduğunuz kişisel bilgilerinizden ayrı olarak saklanacak ve sizi takip etmek için kullanılmayacaktır. Sitemizin İnsan Kaynakları sekmesinde yer alan bölüme girmiş olduğunuz kişiler bilgiler ve özgeçmişleriniz yalnızca işe alım süreçlerinde şirketimiz ve bağlı kuruluşlarımız için çalışan ihtiyacı olması halinde aranan pozisyonlara uygun olup olunmadığı bakımından değerlendirilecek olup şirketimiz kayıtlarında sadece bu amaçla saklanacaktır.

Şirketimiz, 6698 Sayılı Kanun’da tanımlandığı şekli ile “Veri Sorumlusu” sıfatını haiz olarak, Kişisel Veri’nin işleneceğini, kaydedileceğini, depolanacağını, muhafaza edileceğini, gerektiğinde güncelleneceğini, aktarılabileceğini bildirmektedir. Şirketimizin bağlı şirketleri, danışmanları, hissedarları ya da çözüm ortakları ile sair ilgili kişileri tarafından Kişisel Veri üzerinde yapılacak her türlü işlem kişisel verinin işlenmesi olarak addedilecektir.

Kişisel verileriniz;

• Ürün ve hizmetlerimizden yararlanmanız halinde söz konusu işlemi gerçekleştirmek ve siparişin ilerlemesinden sizleri haberdar edebilme,

• Sizi yeni ürün ve hizmetlerimizden haberdar edebilme ve size en uygun ürün ve hizmeti sağlayabilme,

• Ürün ve hizmetlerimizi geliştirme amacıyla analiz yapma,

• Çalışanlarımızı eğitme ve geliştirme,

• Ürün ve hizmetlerimizi kullanmanız karşılığında faturalandırma yapma,

• Kimliğinizi teyit etme,

• İlgili ürün ve hizmetlerimize başvurularınızda gerekmesi halinde kredi notu kontrolü ve kredi raporlaması işlemlerini gerçekleştirme,

• Ürün ya da hizmetlerimize ilişkin her türlü soru ve şikâyetinize cevap verebilme,

• Ürün ve hizmet güvenliği kapsamında tüm gerekli teknik ve idari tedbirleri alma,

• Düzenleyici ve denetleyici kurumlarla, resmi mercilerin talep ve denetimleri doğrultusunda gerekli bilgilerin temini,

• Müşteri memnuniyetinin ölçülmesi ve benzeri amaçlarla işlenebilecektir.

Copyright © 2021 KS Games. Her hakkı saklıdır.